Rezultati

now browsing by tag

 
 

Rezultati prvenstva Crne Gore 2020

Takmičari,

zahvaljujemo se na učešću u prvenstvu Crne Gore. Na takmičenju je učestvovao 47 takmičara, i to 37 u Produkciji, 8 u Standardu, jedan takmičar u Production optics i jedan u Klasik diviziji.

Najbolji takmičar u produkciji je bio Saša Vujošević, dok je u Standardu prvo mjesto osvojio Davor Šišević.

U kategoriji Lady, najbolja je bila Anđela Krlović.

Zvanične rezultate takmičenja možete preuzeti OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas

Rezultati drugog kola lige CSPS 2020.

Takmičari,

zahvaljujemo se na učešću u drugom kolu ljetnje lige. Na takmičenju je učestvovao 41 takmičar, i to 34 u Produkciji, 6 u Standardu i jedan takmičar u Production optics diviziji.

Najbolji takmičar u produkciji je bio Milorad Janjušević, dok je u Standardu prvo mjesto osvojio Dragan Klikovac.

U kategoriji Lady, najbolja je bila Sandra Bošković.

Zvanične rezultate takmičenja možete preuzeti OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas

Rezultati prvog kola lige CSPS 2020

Takmičari,

zahvaljujemo se na učešću u prvom kolu ljetnje lige. Na takmičenju je učestvovao 47 takmičara, i to 31 u Produkciji, 15 u Standardu i jedan takmičar u Production optics diviziji.

Najbolji takmičar u produkciji je bio Milorad Janjušević, dok je u Standardu prvo mjesto osvojio Dragan Klikovac.

U kategoriji Lady, najbolja je bila Anđela Krlović.

Zvanične rezultate takmičenja možete preuzeti OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas

Rezultati petog kola zimske lige 2020.

Takmičari,

zahvaljujemo se na učešću u petom kolu zimske lige. Na takmičenju je učestvovao 66 takmičara, i to 47 u Produkciji, 18 u Standardu i jedan takmičar u Production optics diviziji.

Najbolji takmičar u produkciji je bio Nikola Vujović, dok je u Standardu prvo mjesto osvojio Nenad Pavličić.

U kategoriji Lady, najbolja je bila Anđela Krlović.

Zvanične rezultate takmičenja možete preuzeti OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas

Rezultati četvrtog kola zimske lige 2020.

Takmičari,

zahvaljujemo se na učešću u četvrtom kolu zimske lige. Na takmičenju je učestvovao 59 takmičara, i to 37 u Produkciji, 21 u Standardu i jedan takmičar u Production optics diviziji.

Najbolji takmičar u produkciji je bio  Nikola Vujović, dok je u Standardu prvo mjesto osvojio Nenad Pavličić.

U kategoriji Lady, najbolja je bila takmičarka iz Bosne i Hercegovine Jasenka Rešidović.

Zvanične rezultate takmičenja možete preuzeti OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas

 

Rezultati trećeg kola zimske lige 2020.

Takmičari,

zahvaljujemo se na učešću u trećem kolu zimske lige. Na takmičenju je učestvovao 68 takmičara, i to 44 u Produkciji, 23 u Standardu i jedan takmičar u Production optics diviziji.

Najbolji takmičar u produkciji je bio Saša Vujošević, dok je u Standardu prvo mjesto osvojio Dragan Radović.

U kategoriji Lady, najbolja je bila Kristina Radević.

Zvanične rezultate takmičenja možete preuzeti OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas

 

Rezultati prvenstva Crne Gore 2019.

Takmičari,

Zahvaljujemo se na učešću na prvenstvu Crne Gore 2019. Na takmičenju je učestvovalo 68 takmičara, 54 u Produkciji i 14 u Standard diviziji. Najbolji takmičar u Produkciji je bio Nikola Vujović, dok je u Standardu najbolji bio Krsto Pajović.

U kategoriji Lady, najbolja takmičarka je bila Anđela Krlović.

Zvanične rezultate takmičenja možete pogledati OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas

Obavještenje o rezultatima lige CAPS 2019.

Takmičari,

U nastavku možete vidjeti dosadašnje rezultate ovogodišnje ljetnje lige. Kako je ostalo još samo jedno kolo, a rezultati su tijesni, pozivamo vas da u što većem broju uzmete učešće u predstojećem takmičenju.

Standard

Takmičar1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. koloUkupno sva kolaUkupno TOP 5
Pavlicic,Nenad10010010010096.010496.01496.01
Radovic,Dragan92.8494.7298.9190.741000477.21477.21
Delin,Mladen87.5573.4791.6974.1575.640402.5402.5
Radovic,Zarko91.7175.5188.3177.8765.390398.79398.79
Prascevic,Milos90.4974.9370.3461.869.330366.89366.89
Perocevic,Mamo62.9167.0881.4953.761.930327.11327.11
Filmanovic,Marko56.1356.7967.5857.3449.410287.25287.25
Perovic,Vaso79.9477.10098.620255.66255.66
Cejovic,Bojan62.7552.59054.2555.210224.8224.8
Djulamerovic,Dino071.5781.7465.4400218.75218.75
Rakovic,Dusan055.2164.6951.739.160210.76210.76
Masanovic,Branislav82.367.380000149.68149.68
Sturanovic,Niksa056.140060.580116.72116.72
Grgic,Luka58.7746.580000105.35105.35
Buntic,Borg46.96055.43000102.39102.39
Ilic,Ilija000067.48067.4867.48
Vratnica,Pavle059.53000059.5359.53
Napomena:
Za ukupni plasman, svakom takmičaru se boduje najbolji rezultat pet kola lige.

 

Produkcija

MjestoTakmičar1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. koloUkupno sva kolaUkupno TOP 5
1Vujosevic,Sasa10010010010095.470495.47495.47
2Vujovic,Nikola89.5398.7792.4495.151000475.89475.89
3Janjusevic,Milorad90.9695.5699.1797.2391.730474.65474.65
4Sisevic,Davor92.4497.8692.3796.7490.040469.45469.45
5Madzar,Milan86.0196.2695.1893.4691.660462.57462.57
6Mikheev,Dmitry91.0479.7885.4386.0465.620407.91407.91
7Ramovic,Edin78.1990.3983.6278.4566.680397.33397.33
8Nikcevic,Milan75.448079.4679.868.940383.64383.64
9Vujicic,Ljubo71.6280.8878.0773.9256.950361.44361.44
10Jankovic,Milos68.4772.9577.9872.865.140357.34357.34
11Radosic,Zdravko71.271.3272.3673.2564.650352.78352.78
12Radonjic,Milan80.6286.1184.4387.7200338.88338.88
13Pajovic,Krsto74.1388.95090.1172.520325.71325.71
14Saveljic,Boris59.9481.8285.477800305.23305.23
15Shirin,Vadim53.9670.2161.6750.2755.260291.37291.37
16Zecevic,Drago46.7566.152.1454.7555.820275.56275.56
17Luksic,Zoran63.6378.39066.4964.650273.16273.16
18Petricevic,Dejan33.662.3664.3552.6550.30263.26263.26
19Ostojic,Branko62.7871.268.12057.360259.46259.46
20Pavicevic,Rajko50.4553.4145.5750.3750.390250.19250.19
21Starcenko,Sergey60.09066.4840.5865.050232.2232.2
22Bundalo,Oliver36.4950.8849.0848.0447.220231.71231.71
23Rajkovic,Darko064.5563.3454.8448.240230.97230.97
24Mandic,Tihomir50.5454.57052.0551.380208.54208.54
25Vukovic,Zeljko36.5452.4447.4835.4634.750206.67206.67
26Djikanovic,Zoran45.5855.7651.4553.3400206.13206.13
27Radevic,Kristina42.5953.5737.7742.8600176.79176.79
28Krlovic,Andjela064.5259.25045.360169.13169.13
29Kovacevic,Miodrag0050.7951.4845.840148.11148.11
30Buric,Nikola067.9263.35000131.27131.27
31Masanovic,Branislav0061.5162.7600124.27124.27
32Zejak,Goran045.2238.1833.9600117.36117.36
33Cicarevic,Jovan053.6959.04000112.73112.73
34Cubranovic,Rako0039.4343.1229.320111.87111.87
35Seletic,Bojan062.49048.8700111.36111.36
36Grgic,Luka0049.948.260098.1698.16
37Vucicevic,Viktor046.590044.13090.7290.72
38Kontic,Djina00045.3236.08081.481.4
40Sturanovic,Niksa67.210000067.2167.21
41Maljevic,Andrija0063.4100063.4163.41
42Samardzic,Duska040.670021.05061.7261.72
43Madzar,Emil00060.20060.260.2
44Ivanovic,Dragan00057.430057.4357.43
45Batricevic,Petar28.670027.930056.656.6
46Prelevic,Marko00054.260054.2654.26
47Dzogaz,Aleksandar054.12000054.1254.12
48Besovic,Vojislav0053.4800053.4853.48
49Zejak,Vlajko000038.7038.738.7
50Bisevac,Boris00036.420036.4236.42
51Cupic,Marko035.68000035.6835.68
52Boskovic,Sandra000032.28032.2832.28
53Stijovic,Marko000030.54030.5430.54
54Jelic,Tamara21.880000021.8821.88
Napomena:
Za ukupni plasman, svakom takmičaru se boduje najbolji rezultat pet kola lige.

Rezultati petog kola lige CAPS 2019.

Takmičari,

Zahvaljujemo se na učešću u petom kolu lige CAPS 2019. Na takmičenju je učestvovalo 46 takmičara, 33 u Produkciji, 12 u Standardu i jedan u Production Optics diviziji. Najbolji takmičar u Produkciji je bio Nikola Vujović, dok je u Standardu najbolji bio Dragan Radović.

U kategoriji Lady, najbolja takmičarka je bila Anđela Krlović.

Zvanične rezultate takmičenja možete pogledati OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas

Rezultati Level III – Montenegro Open 2019

Takmičari,

Zahvaljujemo se na učešću u Level III – Montenegro Open 2019. Na takmičenju je učestvovalo 68 takmičara, 51 u Produkciji, 14 u Standardu i tri u Production Optics diviziji. Najbolji takmičar u Produkciji je bio Saša Vujošević, u Standardu Nenad Pavličić, dok je u Production Optics najbolji bio Andrey Hrnciarik iz Slovačke.

Zvanične rezultate takmičenja možete pogledati OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas