September, 2019

now browsing by month

 

Rezultati prvenstva Crne Gore 2019.

Takmičari,

Zahvaljujemo se na učešću na prvenstvu Crne Gore 2019. Na takmičenju je učestvovalo 68 takmičara, 54 u Produkciji i 14 u Standard diviziji. Najbolji takmičar u Produkciji je bio Nikola Vujović, dok je u Standardu najbolji bio Krsto Pajović.

U kategoriji Lady, najbolja takmičarka je bila Anđela Krlović.

Zvanične rezultate takmičenja možete pogledati OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas

Obavještenje o rezultatima lige CAPS 2019.

Takmičari,

U nastavku možete vidjeti dosadašnje rezultate ovogodišnje ljetnje lige. Kako je ostalo još samo jedno kolo, a rezultati su tijesni, pozivamo vas da u što većem broju uzmete učešće u predstojećem takmičenju.

Standard

Takmičar1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. koloUkupno sva kolaUkupno TOP 5
Pavlicic,Nenad10010010010096.010496.01496.01
Radovic,Dragan92.8494.7298.9190.741000477.21477.21
Delin,Mladen87.5573.4791.6974.1575.640402.5402.5
Radovic,Zarko91.7175.5188.3177.8765.390398.79398.79
Prascevic,Milos90.4974.9370.3461.869.330366.89366.89
Perocevic,Mamo62.9167.0881.4953.761.930327.11327.11
Filmanovic,Marko56.1356.7967.5857.3449.410287.25287.25
Perovic,Vaso79.9477.10098.620255.66255.66
Cejovic,Bojan62.7552.59054.2555.210224.8224.8
Djulamerovic,Dino071.5781.7465.4400218.75218.75
Rakovic,Dusan055.2164.6951.739.160210.76210.76
Masanovic,Branislav82.367.380000149.68149.68
Sturanovic,Niksa056.140060.580116.72116.72
Grgic,Luka58.7746.580000105.35105.35
Buntic,Borg46.96055.43000102.39102.39
Ilic,Ilija000067.48067.4867.48
Vratnica,Pavle059.53000059.5359.53
Napomena:
Za ukupni plasman, svakom takmičaru se boduje najbolji rezultat pet kola lige.

 

Produkcija

MjestoTakmičar1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. koloUkupno sva kolaUkupno TOP 5
1Vujosevic,Sasa10010010010095.470495.47495.47
2Vujovic,Nikola89.5398.7792.4495.151000475.89475.89
3Janjusevic,Milorad90.9695.5699.1797.2391.730474.65474.65
4Sisevic,Davor92.4497.8692.3796.7490.040469.45469.45
5Madzar,Milan86.0196.2695.1893.4691.660462.57462.57
6Mikheev,Dmitry91.0479.7885.4386.0465.620407.91407.91
7Ramovic,Edin78.1990.3983.6278.4566.680397.33397.33
8Nikcevic,Milan75.448079.4679.868.940383.64383.64
9Vujicic,Ljubo71.6280.8878.0773.9256.950361.44361.44
10Jankovic,Milos68.4772.9577.9872.865.140357.34357.34
11Radosic,Zdravko71.271.3272.3673.2564.650352.78352.78
12Radonjic,Milan80.6286.1184.4387.7200338.88338.88
13Pajovic,Krsto74.1388.95090.1172.520325.71325.71
14Saveljic,Boris59.9481.8285.477800305.23305.23
15Shirin,Vadim53.9670.2161.6750.2755.260291.37291.37
16Zecevic,Drago46.7566.152.1454.7555.820275.56275.56
17Luksic,Zoran63.6378.39066.4964.650273.16273.16
18Petricevic,Dejan33.662.3664.3552.6550.30263.26263.26
19Ostojic,Branko62.7871.268.12057.360259.46259.46
20Pavicevic,Rajko50.4553.4145.5750.3750.390250.19250.19
21Starcenko,Sergey60.09066.4840.5865.050232.2232.2
22Bundalo,Oliver36.4950.8849.0848.0447.220231.71231.71
23Rajkovic,Darko064.5563.3454.8448.240230.97230.97
24Mandic,Tihomir50.5454.57052.0551.380208.54208.54
25Vukovic,Zeljko36.5452.4447.4835.4634.750206.67206.67
26Djikanovic,Zoran45.5855.7651.4553.3400206.13206.13
27Radevic,Kristina42.5953.5737.7742.8600176.79176.79
28Krlovic,Andjela064.5259.25045.360169.13169.13
29Kovacevic,Miodrag0050.7951.4845.840148.11148.11
30Buric,Nikola067.9263.35000131.27131.27
31Masanovic,Branislav0061.5162.7600124.27124.27
32Zejak,Goran045.2238.1833.9600117.36117.36
33Cicarevic,Jovan053.6959.04000112.73112.73
34Cubranovic,Rako0039.4343.1229.320111.87111.87
35Seletic,Bojan062.49048.8700111.36111.36
36Grgic,Luka0049.948.260098.1698.16
37Vucicevic,Viktor046.590044.13090.7290.72
38Kontic,Djina00045.3236.08081.481.4
40Sturanovic,Niksa67.210000067.2167.21
41Maljevic,Andrija0063.4100063.4163.41
42Samardzic,Duska040.670021.05061.7261.72
43Madzar,Emil00060.20060.260.2
44Ivanovic,Dragan00057.430057.4357.43
45Batricevic,Petar28.670027.930056.656.6
46Prelevic,Marko00054.260054.2654.26
47Dzogaz,Aleksandar054.12000054.1254.12
48Besovic,Vojislav0053.4800053.4853.48
49Zejak,Vlajko000038.7038.738.7
50Bisevac,Boris00036.420036.4236.42
51Cupic,Marko035.68000035.6835.68
52Boskovic,Sandra000032.28032.2832.28
53Stijovic,Marko000030.54030.5430.54
54Jelic,Tamara21.880000021.8821.88
Napomena:
Za ukupni plasman, svakom takmičaru se boduje najbolji rezultat pet kola lige.

Prvenstvo Crne Gore 2019

Takmičari,

Pozivamo vas da učestvujete na prvenstvu Crne Gore u praktičnom streljaštvu. Takmičenje će se održati 29.09.2019. na strelištu Česká zbrojovka Montenegro u Danilovgradu.

Informacije i pozivna pisma za takmičare možete preuzeti OVDJE:

Diligentia Vis Celeritas

Rezultati petog kola lige CAPS 2019.

Takmičari,

Zahvaljujemo se na učešću u petom kolu lige CAPS 2019. Na takmičenju je učestvovalo 46 takmičara, 33 u Produkciji, 12 u Standardu i jedan u Production Optics diviziji. Najbolji takmičar u Produkciji je bio Nikola Vujović, dok je u Standardu najbolji bio Dragan Radović.

U kategoriji Lady, najbolja takmičarka je bila Anđela Krlović.

Zvanične rezultate takmičenja možete pogledati OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas