Obavještenja

now browsing by category

Kategorija za obavještenja

 

Peto kolo lige CSPS 2022.

U neposrednoj organizaciji Ceska Zbrojovka Montenegro, organizuje se Peto kolo lige CSPS 2022. Takmičenje će se održati 17.04.2022. na strelištu Ceska Zbrojovka Montenegro. Takmičenje se sastoji iz 7 stejdževa i 160 metaka. Početak meča je u 11:00h.

Više informacija o četvrtom kolu kao i poziv za takmičare iz drugih regiona možete preuzeti OVDJE.

Napomena za crnogorske takmičare: Posjedovanjem članske legitimacije CSPS dokazuju se uredno izmirene obaveze prema savezu. Takmičar koji ne posjeduje legitimaciju, odnosno nije izmirio obaveze, neće moći da učestvuje na takmičenju.

Diligentia Vis Celeritas

Rezultati 4. kola lige CSPS 2022

Takmičari,

zahvaljujemo se na učešću u četvrtom kolu Lige CSPS 2022. Na takmičenju je učestvovalo 79 takmičara i to 51 u Produkciji, 26 u Standardu, i po jedan takmičar u Open i Production Optics diviziji.

Najbolji takmičar u Produkciji je bio Saša Vujošević, dok je u Standardu prvo mjesto osvojio Dragan Radović.

U kategoriji Lady, najbolja je bila Kristina Radević.

Zvanične rezultate takmičenja možete preuzeti OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas

Drugo kolo lige CSPS 2022.

U neposrednoj organizaciji Ceska Zbrojovka Montenegro, organizuje se Drugo kolo lige CSPS 2022. Takmičenje će se održati 20.02.2022. na strelištu Ceska Zbrojovka Montenegro. Takmičenje se sastoji iz 7 stejdževa i 160 metaka. Početak meča je u 11:00h.

Više informacija o drugom kolu kao i poziv za takmičare iz drugih regiona možete preuzeti OVDJE.

Napomena za crnogorske takmičare: Posjedovanjem članske legitimacije CSPS dokazuju se uredno izmirene obaveze prema savezu. Takmičar koji ne posjeduje legitimaciju, odnosno nije izmirio obaveze, neće moći da učestvuje na takmičenju.

Diligentia Vis Celeritas

Kalendar lige CSPS 2022

Skupština Crnogorskog saveza praktičnog streljaštva je na svojoj redovnoj sjednici usvojila kalendar pravilnik lige CSPS 2022.

Liga se sastoji iz 10 takmičenja od koje svako ima 7 stejdževa. 

 

Pravilnik Lige CSPS možete preuzeti OVDJE.

Napomena za crnogorske takmičare: Drugo, treće, četvrto, peto i šesto kolo su kvalifikaciona kola za članstvo u nacionalnom timu.

Diligentia Vis Celeritas

Kalendar lige CSPS 2021

Skupština Crnogorskog saveza praktičnog streljaštva je na svojoj redovnoj sjednici usvojila kalendar pravilnik lige CSPS 2021.

Novina u odnosu na prošlu takmičarsku sezonu je što u ovogodišnjoj sezoni imamo 10 takmičenja u okviru jedne lige.

Pravilnik Lige CSPS možete preuzeti OVDJE.

Napomena za crnogorske takmičare: Treće, četvrto, peto i šesto kolo su kvalifikaciona kola za članstvo u nacionalnom timu.

Diligentia Vis Celeritas

Obavještenje o nastavku takmičenja

Takmičari i prijatelji sporta,

obavještavamo vas da je odlukom Upravnog odbora CSPS usvojen novi kalendar takmičenja i da će se takmičenja nastaviti od 14. juna 2020.

Crnogorski savez praktičnog streljaštva želi da se zahvali svim svojim članovima jer su poštovali mjere propisane od strane nadležnih institucija.

Takođe, veliku zahvalnost iskazujemo NKT-u i Institutu za javno zdravlje na predanoj borbi protiv Covid19 virusa.

U nastavku možete pogledati novi kalendar takmičenja.

14.06.2020. – 5. kolo zimske lige
05.07.2020. – 1. kolo ljetnje lige
26.07.2020. – 2. kolo ljetnje lige
06.09.2020. – 3. kolo ljetnje lige – Državno prvenstvo Crne Gore
27.09.2020. – 4. kolo ljetnje lige
18.10.2020. – 5. kolo ljetnje lige
Diligentia Vis Celeritas

 

Obavještenje

Obavještavamo vas da, na osnovu Naredbe koje je donijelo Ministarstvo zdravlja, a tiče se mjera za sprječavanje širenja novog koronavirusa, OTKAZUJEMO sva zakazana takmičenja u zimskoj i ljetnjoj ligi.

#ostanidoma

Diligentia Vis Celeritas

Rezultati prvenstva Crne Gore 2019.

Takmičari,

Zahvaljujemo se na učešću na prvenstvu Crne Gore 2019. Na takmičenju je učestvovalo 68 takmičara, 54 u Produkciji i 14 u Standard diviziji. Najbolji takmičar u Produkciji je bio Nikola Vujović, dok je u Standardu najbolji bio Krsto Pajović.

U kategoriji Lady, najbolja takmičarka je bila Anđela Krlović.

Zvanične rezultate takmičenja možete pogledati OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas

Obavještenje o rezultatima lige CAPS 2019.

Takmičari,

U nastavku možete vidjeti dosadašnje rezultate ovogodišnje ljetnje lige. Kako je ostalo još samo jedno kolo, a rezultati su tijesni, pozivamo vas da u što većem broju uzmete učešće u predstojećem takmičenju.

Standard

Takmičar1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. koloUkupno sva kolaUkupno TOP 5
Pavlicic,Nenad10010010010096.010496.01496.01
Radovic,Dragan92.8494.7298.9190.741000477.21477.21
Delin,Mladen87.5573.4791.6974.1575.640402.5402.5
Radovic,Zarko91.7175.5188.3177.8765.390398.79398.79
Prascevic,Milos90.4974.9370.3461.869.330366.89366.89
Perocevic,Mamo62.9167.0881.4953.761.930327.11327.11
Filmanovic,Marko56.1356.7967.5857.3449.410287.25287.25
Perovic,Vaso79.9477.10098.620255.66255.66
Cejovic,Bojan62.7552.59054.2555.210224.8224.8
Djulamerovic,Dino071.5781.7465.4400218.75218.75
Rakovic,Dusan055.2164.6951.739.160210.76210.76
Masanovic,Branislav82.367.380000149.68149.68
Sturanovic,Niksa056.140060.580116.72116.72
Grgic,Luka58.7746.580000105.35105.35
Buntic,Borg46.96055.43000102.39102.39
Ilic,Ilija000067.48067.4867.48
Vratnica,Pavle059.53000059.5359.53
Napomena:
Za ukupni plasman, svakom takmičaru se boduje najbolji rezultat pet kola lige.

 

Produkcija

MjestoTakmičar1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. koloUkupno sva kolaUkupno TOP 5
1Vujosevic,Sasa10010010010095.470495.47495.47
2Vujovic,Nikola89.5398.7792.4495.151000475.89475.89
3Janjusevic,Milorad90.9695.5699.1797.2391.730474.65474.65
4Sisevic,Davor92.4497.8692.3796.7490.040469.45469.45
5Madzar,Milan86.0196.2695.1893.4691.660462.57462.57
6Mikheev,Dmitry91.0479.7885.4386.0465.620407.91407.91
7Ramovic,Edin78.1990.3983.6278.4566.680397.33397.33
8Nikcevic,Milan75.448079.4679.868.940383.64383.64
9Vujicic,Ljubo71.6280.8878.0773.9256.950361.44361.44
10Jankovic,Milos68.4772.9577.9872.865.140357.34357.34
11Radosic,Zdravko71.271.3272.3673.2564.650352.78352.78
12Radonjic,Milan80.6286.1184.4387.7200338.88338.88
13Pajovic,Krsto74.1388.95090.1172.520325.71325.71
14Saveljic,Boris59.9481.8285.477800305.23305.23
15Shirin,Vadim53.9670.2161.6750.2755.260291.37291.37
16Zecevic,Drago46.7566.152.1454.7555.820275.56275.56
17Luksic,Zoran63.6378.39066.4964.650273.16273.16
18Petricevic,Dejan33.662.3664.3552.6550.30263.26263.26
19Ostojic,Branko62.7871.268.12057.360259.46259.46
20Pavicevic,Rajko50.4553.4145.5750.3750.390250.19250.19
21Starcenko,Sergey60.09066.4840.5865.050232.2232.2
22Bundalo,Oliver36.4950.8849.0848.0447.220231.71231.71
23Rajkovic,Darko064.5563.3454.8448.240230.97230.97
24Mandic,Tihomir50.5454.57052.0551.380208.54208.54
25Vukovic,Zeljko36.5452.4447.4835.4634.750206.67206.67
26Djikanovic,Zoran45.5855.7651.4553.3400206.13206.13
27Radevic,Kristina42.5953.5737.7742.8600176.79176.79
28Krlovic,Andjela064.5259.25045.360169.13169.13
29Kovacevic,Miodrag0050.7951.4845.840148.11148.11
30Buric,Nikola067.9263.35000131.27131.27
31Masanovic,Branislav0061.5162.7600124.27124.27
32Zejak,Goran045.2238.1833.9600117.36117.36
33Cicarevic,Jovan053.6959.04000112.73112.73
34Cubranovic,Rako0039.4343.1229.320111.87111.87
35Seletic,Bojan062.49048.8700111.36111.36
36Grgic,Luka0049.948.260098.1698.16
37Vucicevic,Viktor046.590044.13090.7290.72
38Kontic,Djina00045.3236.08081.481.4
40Sturanovic,Niksa67.210000067.2167.21
41Maljevic,Andrija0063.4100063.4163.41
42Samardzic,Duska040.670021.05061.7261.72
43Madzar,Emil00060.20060.260.2
44Ivanovic,Dragan00057.430057.4357.43
45Batricevic,Petar28.670027.930056.656.6
46Prelevic,Marko00054.260054.2654.26
47Dzogaz,Aleksandar054.12000054.1254.12
48Besovic,Vojislav0053.4800053.4853.48
49Zejak,Vlajko000038.7038.738.7
50Bisevac,Boris00036.420036.4236.42
51Cupic,Marko035.68000035.6835.68
52Boskovic,Sandra000032.28032.2832.28
53Stijovic,Marko000030.54030.5430.54
54Jelic,Tamara21.880000021.8821.88
Napomena:
Za ukupni plasman, svakom takmičaru se boduje najbolji rezultat pet kola lige.

Rezultat naših strijelaca na XI Open Delta Cup 2019.

Prošlog vikenda održan je jedanaesti po redu Delta kup u Beogradu u organizaciji kluba praktičnog streljaštva “Delta”. Ovaj, veoma zahtjevan, meč se održao u bazi specijalne antiterorističke jedinice u Batajnici.

Naš takmičar Krsto Pajović iz streljačkog kluba Cetinje, osvojio je zlatnu medalju u kategoriji seniora, u diviziji Produkcija.

U ekipnoj konkurenciji u diviziji Standard, crnogorski takmičari Nenad Pavličić, Dragan Radović i Miloš Praščević, nastupili su zajedno sa BiH takmičarem Draganom Mišanovićem u ekipi “Akademija Piva” i tako osvojili treće mjesto.

Našim takmičarima čestitamo i želimo uspjeh u daljim takmičenjima.

Zvanične rezultate sa XI Open Delta Cup možete pogledati OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas