Archives

now browsing by author

 

Drugo kolo zimske lige 2020.

U neposrednoj organizaciji Ceska Zbrojovka Montenegro, organizuje se Drugo kolo zimske lige 2020. Takmičenje će se održati 15.12.2019. na strelištu Ceska Zbrojovka Montenegro. Takmičenje se sastoji iz 6 stejdževa i 150 metaka. Početak meča je u 11:00h.

Više informacija o prvom kolu kao i poziv za takmičare iz drugih regiona možete preuzeti OVDJE.

Pozivamo takmičare da u što većem broju uzmu učešće u predstojećoj sezoni jer će se na kraju sezone, a pod pokroviteljstvom Ceska Zbrojovka Montenegro, održati nagradna igra u kojoj će pravo učešća imati svi takmičari koji su učestvovali na 7 takmičenja u sezoni (oba ciklusa). Takođe, pravo učešća će imati i sudije koje budu sudile na 7 takmičenja u sezoni.

Diligentia Vis Celeritas

Rezultati prvog kola zimske lige 2020.

Takmičari,

zahvaljujemo se na učešću u prvom kolu zimske lige. Na takmičenju je učestvovao 61 takmičar, i to 42 u Produkciji, 18 u Standardu i jedan takmičar u Production optics diviziji.

Najbolji takmičar u produkciji je bio Saša Vujošević, dok je u Standardu prvo mjesto osvojio Milan Madžar.

U kategoriji Lady, najbolja je bila takmičarka iz Hrvatske Mia Cvjetanović.

Zvanične rezultate takmičenja možete preuzeti OVDJE.

Ovim kolom je počela zimska liga Crnogorskog saveza praktičnog streljaštva 2020 koja će se sastojati od ukupno pet kola.

Diligentia Vis Celeritas

 

Prvo kolo lige CZ 2020

U neposrednoj organizaciji Ceska Zbrojovka Montenegro, organizuje se Prvo kolo lige CZ 2020. Takmičenje će se održati 01.12.2019. na strelištu Ceska Zbrojovka Montenegro. Takmičenje se sastoji iz 6 stejdževa i 150 metaka. Početak meča je u 11:00h. Ovim takmičenjem započinje zimski ciklus takmičenja, tj. zimska liga. Molimo sve zainteresovane takmičare da pročitaju pravilnike koji se odnose na ovaj ciklus. Pravilnike možete preuzeti OVDJE.

Više informacija o prvom kolu kao i poziv za takmičare iz drugih regiona možete preuzeti OVDJE.

Pozivamo takmičare da u što većem broju uzmu učešće u predstojećoj sezoni jer će se na kraju sezone, a pod pokroviteljstvom Ceska Zbrojovka Montenegro, održati nagradna igra u kojoj će pravo učešća imati svi takmičari koji su učestvovali na 7 takmičenja u sezoni (oba ciklusa). Takođe, pravo učešća će imati i sudije koje budu sudile na 7 takmičenja u sezoni.

Diligentia Vis Celeritas

Rezultati prvenstva Crne Gore 2019.

Takmičari,

Zahvaljujemo se na učešću na prvenstvu Crne Gore 2019. Na takmičenju je učestvovalo 68 takmičara, 54 u Produkciji i 14 u Standard diviziji. Najbolji takmičar u Produkciji je bio Nikola Vujović, dok je u Standardu najbolji bio Krsto Pajović.

U kategoriji Lady, najbolja takmičarka je bila Anđela Krlović.

Zvanične rezultate takmičenja možete pogledati OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas

Obavještenje o rezultatima lige CAPS 2019.

Takmičari,

U nastavku možete vidjeti dosadašnje rezultate ovogodišnje ljetnje lige. Kako je ostalo još samo jedno kolo, a rezultati su tijesni, pozivamo vas da u što većem broju uzmete učešće u predstojećem takmičenju.

Standard

Takmičar1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. koloUkupno sva kolaUkupno TOP 5
Pavlicic,Nenad10010010010096.010496.01496.01
Radovic,Dragan92.8494.7298.9190.741000477.21477.21
Delin,Mladen87.5573.4791.6974.1575.640402.5402.5
Radovic,Zarko91.7175.5188.3177.8765.390398.79398.79
Prascevic,Milos90.4974.9370.3461.869.330366.89366.89
Perocevic,Mamo62.9167.0881.4953.761.930327.11327.11
Filmanovic,Marko56.1356.7967.5857.3449.410287.25287.25
Perovic,Vaso79.9477.10098.620255.66255.66
Cejovic,Bojan62.7552.59054.2555.210224.8224.8
Djulamerovic,Dino071.5781.7465.4400218.75218.75
Rakovic,Dusan055.2164.6951.739.160210.76210.76
Masanovic,Branislav82.367.380000149.68149.68
Sturanovic,Niksa056.140060.580116.72116.72
Grgic,Luka58.7746.580000105.35105.35
Buntic,Borg46.96055.43000102.39102.39
Ilic,Ilija000067.48067.4867.48
Vratnica,Pavle059.53000059.5359.53
Napomena:
Za ukupni plasman, svakom takmičaru se boduje najbolji rezultat pet kola lige.

 

Produkcija

MjestoTakmičar1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. koloUkupno sva kolaUkupno TOP 5
1Vujosevic,Sasa10010010010095.470495.47495.47
2Vujovic,Nikola89.5398.7792.4495.151000475.89475.89
3Janjusevic,Milorad90.9695.5699.1797.2391.730474.65474.65
4Sisevic,Davor92.4497.8692.3796.7490.040469.45469.45
5Madzar,Milan86.0196.2695.1893.4691.660462.57462.57
6Mikheev,Dmitry91.0479.7885.4386.0465.620407.91407.91
7Ramovic,Edin78.1990.3983.6278.4566.680397.33397.33
8Nikcevic,Milan75.448079.4679.868.940383.64383.64
9Vujicic,Ljubo71.6280.8878.0773.9256.950361.44361.44
10Jankovic,Milos68.4772.9577.9872.865.140357.34357.34
11Radosic,Zdravko71.271.3272.3673.2564.650352.78352.78
12Radonjic,Milan80.6286.1184.4387.7200338.88338.88
13Pajovic,Krsto74.1388.95090.1172.520325.71325.71
14Saveljic,Boris59.9481.8285.477800305.23305.23
15Shirin,Vadim53.9670.2161.6750.2755.260291.37291.37
16Zecevic,Drago46.7566.152.1454.7555.820275.56275.56
17Luksic,Zoran63.6378.39066.4964.650273.16273.16
18Petricevic,Dejan33.662.3664.3552.6550.30263.26263.26
19Ostojic,Branko62.7871.268.12057.360259.46259.46
20Pavicevic,Rajko50.4553.4145.5750.3750.390250.19250.19
21Starcenko,Sergey60.09066.4840.5865.050232.2232.2
22Bundalo,Oliver36.4950.8849.0848.0447.220231.71231.71
23Rajkovic,Darko064.5563.3454.8448.240230.97230.97
24Mandic,Tihomir50.5454.57052.0551.380208.54208.54
25Vukovic,Zeljko36.5452.4447.4835.4634.750206.67206.67
26Djikanovic,Zoran45.5855.7651.4553.3400206.13206.13
27Radevic,Kristina42.5953.5737.7742.8600176.79176.79
28Krlovic,Andjela064.5259.25045.360169.13169.13
29Kovacevic,Miodrag0050.7951.4845.840148.11148.11
30Buric,Nikola067.9263.35000131.27131.27
31Masanovic,Branislav0061.5162.7600124.27124.27
32Zejak,Goran045.2238.1833.9600117.36117.36
33Cicarevic,Jovan053.6959.04000112.73112.73
34Cubranovic,Rako0039.4343.1229.320111.87111.87
35Seletic,Bojan062.49048.8700111.36111.36
36Grgic,Luka0049.948.260098.1698.16
37Vucicevic,Viktor046.590044.13090.7290.72
38Kontic,Djina00045.3236.08081.481.4
40Sturanovic,Niksa67.210000067.2167.21
41Maljevic,Andrija0063.4100063.4163.41
42Samardzic,Duska040.670021.05061.7261.72
43Madzar,Emil00060.20060.260.2
44Ivanovic,Dragan00057.430057.4357.43
45Batricevic,Petar28.670027.930056.656.6
46Prelevic,Marko00054.260054.2654.26
47Dzogaz,Aleksandar054.12000054.1254.12
48Besovic,Vojislav0053.4800053.4853.48
49Zejak,Vlajko000038.7038.738.7
50Bisevac,Boris00036.420036.4236.42
51Cupic,Marko035.68000035.6835.68
52Boskovic,Sandra000032.28032.2832.28
53Stijovic,Marko000030.54030.5430.54
54Jelic,Tamara21.880000021.8821.88
Napomena:
Za ukupni plasman, svakom takmičaru se boduje najbolji rezultat pet kola lige.

Prvenstvo Crne Gore 2019

Takmičari,

Pozivamo vas da učestvujete na prvenstvu Crne Gore u praktičnom streljaštvu. Takmičenje će se održati 29.09.2019. na strelištu Česká zbrojovka Montenegro u Danilovgradu.

Informacije i pozivna pisma za takmičare možete preuzeti OVDJE:

Diligentia Vis Celeritas

Rezultati petog kola lige CAPS 2019.

Takmičari,

Zahvaljujemo se na učešću u petom kolu lige CAPS 2019. Na takmičenju je učestvovalo 46 takmičara, 33 u Produkciji, 12 u Standardu i jedan u Production Optics diviziji. Najbolji takmičar u Produkciji je bio Nikola Vujović, dok je u Standardu najbolji bio Dragan Radović.

U kategoriji Lady, najbolja takmičarka je bila Anđela Krlović.

Zvanične rezultate takmičenja možete pogledati OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas

Peto kolo lige CAPS 2019

U neposrednoj organizaciji Ceska Zbrojovka Montenegro, organizuje se Peto kolo lige CAPS 2019. Takmičenje će se održati 01.09.2019. na strelištu Ceska Zbrojovka Montenegro. Takmičenje se sastoji iz 7 stejdževa i 150 metaka. Početak predmeča je u 08:30h, dok je početak meča je u 11:30h.

Više informacija i poziv za takmičare iz drugih regiona možete preuzeti OVDJE.

Pozivamo takmičare da u što većem broju uzmu učešće u takmičenju.

Diligentia Vis Celeritas



Rezultat naših strijelaca na XI Open Delta Cup 2019.

Prošlog vikenda održan je jedanaesti po redu Delta kup u Beogradu u organizaciji kluba praktičnog streljaštva “Delta”. Ovaj, veoma zahtjevan, meč se održao u bazi specijalne antiterorističke jedinice u Batajnici.

Naš takmičar Krsto Pajović iz streljačkog kluba Cetinje, osvojio je zlatnu medalju u kategoriji seniora, u diviziji Produkcija.

U ekipnoj konkurenciji u diviziji Standard, crnogorski takmičari Nenad Pavličić, Dragan Radović i Miloš Praščević, nastupili su zajedno sa BiH takmičarem Draganom Mišanovićem u ekipi “Akademija Piva” i tako osvojili treće mjesto.

Našim takmičarima čestitamo i želimo uspjeh u daljim takmičenjima.

Zvanične rezultate sa XI Open Delta Cup možete pogledati OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas

Rezultati Level III – Montenegro Open 2019

Takmičari,

Zahvaljujemo se na učešću u Level III – Montenegro Open 2019. Na takmičenju je učestvovalo 68 takmičara, 51 u Produkciji, 14 u Standardu i tri u Production Optics diviziji. Najbolji takmičar u Produkciji je bio Saša Vujošević, u Standardu Nenad Pavličić, dok je u Production Optics najbolji bio Andrey Hrnciarik iz Slovačke.

Zvanične rezultate takmičenja možete pogledati OVDJE.

Diligentia Vis Celeritas